Spier PS-vin til 40 kr. og Haribo slikpose til 10 kr. - se de gode lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Ry og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Kvickly, Netto og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier PS-vin til kun 40 kr.

DagliBrugsen tilbyder den sydafrikanske Spier PS-vin til en skarp pris på 40 kr. pr. flaske. Dette tilbud gælder fra fredag den 9. oktober til torsdag den 22. oktober.

Kvickly: Haribo slikpose til 10 kr.

Kvickly har Haribo slikposer i flere varianter som Vampyrer og Matador Mix til kun 10 kr. pr. pose. Tilbuddet gælder fra fredag den 9. oktober til torsdag den 22. oktober.

Netto: Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand til 10 kr.

Netto tilbyder Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand til kun 10 kr. for 1,5 liter. Tilbuddet gælder fra lørdag den 10. oktober til fredag den 16. oktober.

SuperBrugsen: Spier Signature vin til 35 kr.

Hos SuperBrugsen kan du få Spier Signature vin fra Sydafrika til en pris på 35 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag den 9. oktober til torsdag den 22. oktober.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler