Silkeborgvej 48 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ry - se boligerne her.

På billedet ses Silkeborgvej 48 Alling 8680 Ry, som er en af de dyreste boliger til salg i Ry. Boligen koster 9.195.000 kr.
dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ry. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En af de nyeste boliger på markedet i Ry er villaen på Silkeborgvej 48 Alling. Denne villa har et boligareal på 135 kvadratmeter med 2 rummelige værelser. Ejendommens grund strækker sig over 1260 kvadratmeter, og den månedlige ejerudgift beløber sig til 4350 kr.

Med en salgspris på 9.195.000 kr., er denne villa et attraktivt valg for dem, der søger et mindre men eksklusivt hjem i området.

En anden spændende mulighed er villaen på Kyhnsvej 22. Denne rummelige bolig tilbyder hele 308 kvadratmeter fordelt på 9 værelser, hvilket gør den ideel til større familier eller dem, der ønsker masser af plads.

Grundarealet på hele 1562 kvadratmeter komplementerer den store boligstørrelse. Med en pris på 7.995.000 kr. er denne villa lidt mere omkostningseffektiv sammenlignet med Silkeborgvej 48 Alling.

Den månedlige ejerudgift ligger på 6138 kr., og denne generøse villa udgør et attraktivt boligvalg i Ry, for dem der ønsker ekstra rummelighed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler