Spier signature vin til kun 27 kr. og mango til 9 kr. - se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Ry og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Kvickly, Netto og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier Signature vin til kun 27 kr.

DagliBrugsen tilbyder Spier Signature vin i varianterne Cabernet Sauvignon, Chenin Blanc m.fl. til en pris på kun 27 kr. pr. flaske. Dette tilbud gælder fra fredag den 26. september til og med torsdag den 9. oktober.

Kvickly: Friske mango til 9 kr. pr. stk.

Hos Kvickly kan du få udenlandske klasse 1 mangoer til en pris af kun 9 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra fredag den 26. september til torsdag den 2. oktober.

Netto: 3-Stjernet pålæg til 10 kr.

Netto har et godt tilbud på 3-Stjernet pålæg, hvor du kan vælge mellem varianter som Sønderjysk spegepølse, Kalkun spegepølse og flere til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 27. september til fredag den 3. oktober.

SuperBrugsen: Kærgården til 15 kr. pr. pakke

SuperBrugsen tilbyder Kærgården smørbar til en pris på 15 kr. for 200 g. Tilbuddet er gældende fra fredag den 26. september til torsdag den 2. oktober.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.